PRINCE11 STUFA A PELLET AIR 10,5 KW ANTRACITE
Italiana Camini Piro2 7 kW beige air pellet stove
Italiana Camini pellet stove Dida2 Plus 13 kW with ducted air in burgundy
Italiana Camini Piro2 7 kW air pellet stove in matt white
Caminetti Montegrappa Gassa M MW22 AUP pellet stove 19.7 kW Idro Sugar
Pellet stove Italiana Camini Piro 2 bordeaux 6.9 kW with air
Edilkamin Tera H 25 Evo 25 kW WiFi Hydro Pellet Stove Bordeaux
Pellet stove EK63 ZONE80 - Edilkamin group - 7.6 kW airtight Bordeaux
Caminetti Montegrappa Noir M MW24 pellet stove 19.7 kW Hydro Grey
Multi-fuel stove Girolami Soft 26 white 24 kW hydro + DHW kit
PRINCE11 PLUS STUFA A PELLET AIR 10,5 KW BIANCO
CADEL Prince Plus 11 kW anthracite pellet stove with ducted air and wi-fi