PRINCE11 PLUS STUFA A PELLET AIR 10,5 KW LIGHT BRZ
Cadel Cristal <sup>3</sup> white pellet stove 8.5 kW with air
<sup>Cadel Prince 3</sup> 23 - 22.8 kW hydro pellet stove body
Cadel River Idro 23 Water Pellet Stove 22.4 kW WiFi Light Bronze
CADEL Zefiro 9 ducted air pellet fireplace insert 9 kW - with WiFi
CADEL Prince Plus 11 kW red pellet stove with ducted air and wi-fi
PRINCE11 STUFA A PELLET AIR 10,5 KW LIGHT BRONZE
PRINCE11 STUFA A PELLET AIR 10,5 KW ROSSO
CADEL Prince 11 kW white air pellet stove with wi-fi
PRINCE11 STUFA A PELLET AIR 10,5 KW TITANIUM
Cadel Cristal <sup>3</sup> anthracite 8.5 kW air pellet stove
Cadel River Idro 23 Water Pellet Stove 22.4 kW WiFi Titanium